Yasal Uyarı

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Yasal Uyarı
Karabaglardayim.com; SDM’nin hizmeti olup; kurumsal üyeleri ile girmiş olduğu işbirliği içerisinde yasal mevzuata uygun olarak faaliyet göstermektedir.

Karabaglardayim.com başkaca hiçbir emlak sektöründe faaliyet gösteren firma ve/veya web sitesi işletmesi ile birlikte veya işbirliği içerisinde hareket etmemektedir.

SDM faaliyetlerini münhasıran Karabaglardayim.com üzerinden gerçekleştirmektedir. Kurumsal üyelerimize yönelik olarak başka bir firma veya web sitesi üzerinden gelmiş/gelmekte olan ve Karabaglardayim.com ile işbirliği içerisinde olduğunu iddia eden kişi ve/veya kurumların ücretsiz veya ücretli hizmet taleplerine itibar edilmemesini, bu kişi veya kurumların tamamen yetkisiz olduğunu ve yaptıkları işlemin hukuka açıkca aykırı olduğunu, Karabaglardayim.com’un bu sebeple kurumsal müşterileri nezdinde doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamayacağını bildiririz. Şu kadar ki, Karabaglardayim.com kullanılarak ve/veya aracı kılınarak kurumsal üyelere yönelik yukarıda belirlenen kapsamda faaliyetlerde bulunanlar, ürün ve faaliyetlerini konu alan tanıtım ve reklam mailleri gönderenler hakkında yasal işlem başlatılacak olup, SDM’nin, nezdinde doğabilecek maddi ve manevi her türlü zararı tazmin hakkı saklıdır.

Karabaglardayim.com kapsamında yer alan tüm hizmet ve faaliyetlerle ilgili olarak kurumsal müşterilerimizin tek muhatabı doğrudan ve münhasıran SDM’dir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]